קלפי הנולה – הנתיב אל הממלכה שבך

קלפי הנולה - הנתיב אל הממלכה שבךבתוך כל אחד מאיתנו קיימת ממלכה נסתרת ובה קולות שהושתקו כוחות שנשכחו ויכולות קסומות מהעל מודע ומהתת מודע קלפי הנולה הם הנתיב אל הממלכה הזו- קריאת התעוררות להיות מי שנועדת הקלפים מעמיקים ומרחיבים את היכולות המולדות ואת הגשמתן באמצעות יצירת נתיב תקשורת בין הרבדים הפנימיים שבתוכינו- רבדים של העל מודע ורבדים של התת מודעים בערכה שני סוגי קלפים קלפי "השראה" וקלפי "פנסי דרך".

מה הם הקלפי הנול?

קלפי "פנסי דרך" מסמלים רבדים מודעים הם מאירים לנו את הדרך אל עצמינו . הם למעשה הנתיב אל ההשראה ואל הכוחות שבתוכינו. הם מזמינים אותה לגילוי מקורות העוצמה המולדים שקיימים בנו
קלפי ההשראה מזמינים אותנו להיכרות עם הרבדים העל מודעים והתת מודעים שקיימים בנו. רבדים אלה כמובן שאיננם נגישים לנו בתוך המירוץ האינסופי האוטומטי אולם משפיעים על בחירותינו ופעולותינו.

מטרות קלפי הנולה

השימוש בקלפים משפעל את הקשרים בין הרובד של המודע לבין הרובד של הלא מודע וסולל נתיב תקשורת בינהם. כאשר הקשרים בין הרבדים בהירים יותר, המודעות ושלך אודות מניעיך, פעולותיך וכוחותיך גדלה. הקלפים מעודדים ראייה צלולה, באמצעותה תוכל/י לראות את המבנים והכוחות והמבנים שעד כה פיספסת .
המשחק מעמיק את הפוטנציאל הפנימי המולד הקיים בך ואת יישמו באמצעות תקשורת בהירהבין כל הרבדים שבתוכך.
מה כוללת הערכה?
הערכה כוללת 44 זוגות קלפים, סך הכך שמונים ושמונה קלפים. חוברת הסבר- המרחיבה את משמעותם של כל זוג קלפים.
בערכה תמצא שני סוגי קלפים קלפי השראה וקלפי “פנסי דרך”. כל אחד מהם מהדהד רובד אחר בשמתקיים בתוכך.
לכל קלף השראה בן זוג תואם מתוך “פנסי הדרך". אולם משפיעים על בחירותיך ופעולותיך. קלפי “פנסי הדרך” מייצגים רבדים מודעים. הם מאירים את הנתיב אל מקורות ההשראה הבלתי מודעים שבך.
קלפי ההשראה נותנים ביטוי לרבדים של העל מודע ושל התת מודע.לרובינו רבדים אלה אינם נגישי בחיי היומיום העמוסים. קלפי ההשראה הם תזכורות מהעל מודע והתת מודע הקולקטיבי ומטרתם לפתוח את המרחב ההשראתי שבתוכת לכדי ראייה חדשה.
קלפי ”פנסי דרך“- הם הפנסים המודעים שאתה נושא עימך בחקירה הפנימית אל תוך עצמך. פנסי הדרך מאירים את מסע הגילוי שלך ומזמינים אותך לבחינת שורשיהן של פעולותיך היומיומיות והאוטומטיות
מספר משתתפים: אחד ומעלה
למי מתאים המשחק
המשחק מתאים לאנשי חינוך ורוח, תרפיסטים, יועצים, מאמנים אישיים, מנחי קבוצות וכל מי שפועם בתוכו הרצון לצמוח ולהאיר.

 

מחיר קלפי הנולה

מחיר ערכת השקה חד פעמית 189 ש"ח בקופסאת עץ מהודרת
מחיר ספר הנולה 59 ש"ח

מחיר חבילה קלפי הנולה + ספר הנולה = 229 ש"ח

פרטים נוספים ורכישה:
טלפון: 052-880-82-66
מייל: lmaayan8@gmail.com
אתר: www.thenula.co.il

מומלץ לרכוש גם את "הספר הנולה" במחיר חבילה – לפרטים לחץ כאן