מזל מאזניים

Zodiac Libraבני מזל מאזניים, אתם טיפוסים נינוחים במיוחד כאלה שחביבים על הזולת באופן כמעט מידיי – אתם תצליחו להשתלב כמעט בכל מקום אליו תגיעו, ואתם ישר צוברים סביבכם חברים חדשים. מיסטיקה קובעת כי אתם עוברים תהליכים מאוד גדולים בחייכם כל הזמן, ואתם ברוב הפעמים עוברים אותם בצורה מעוררת השראה.

אהבה
בני מזל מאזניים אתם צריכים אהבה כל העת, יש כאלה שיטענו כי אתם מכורים לאהבה ולא מסוגלים בלעדיה. לעיתים הצורך הזה גורם לכם לבצע החלטות שגויות, אך לפי אסטרולוגיה בסופו של דבר תצליחו למצוא את הפרטנר המושלם בזכות היותכם רומנטיקנים חסרי תקנה.
קריירה
אתם בתור בני מזל מאזניים לא אוהבים עבודה שמצריכה פעולות פיזיות רבות, קריירה שתפעיל לרוב את הצד האינטלקטואלי שלכם היא בהחלט פלוס רציני עבורכם. אתם פועלים בצוות בצורה יוצאת דופן, תוכלו להיות גם מובילים וגם מובלים בעבודה משותפת. קיימים נומרולוגים מומלצים אשר טוענים על בני מזל מאזניים שהקריירה שלו מלאה בתהפוכות ובגלל זה חייב להיות זהירים.

בריאות
בני מזל מאזניים על פי הורוסקופ יש לכם רגישות לא קטנה באזור המותניים, אתם עשויים לסבול מבעיות בשלפוחית השתן – וכמובן בעיית כליות בצורה כזאת או אחרת בעקבות כך.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 9,293 views

 גלגל המזלות