ברכת הבית נגד כל קללה או עין הרע

ברכת הבית - קלף עתיק בשילוב אבני חןאם אתם חושבים כי ההליך של טיהור הבית יכול להיות קשה ומייגע, כיום באפשרותכם למצוא קמעות או כל חפץ הקשור אל ברכת הבית שיעשה את העבודה מבלי שתצטרכו להתאמץ בכלל. כיום הרצון לחיות בסביבה אוהדת ונוחה הוא מובן, אין לדעת מה צופן לנו העתיד בזמן הקרוב או בזמן הרחוק.
לכן יש לנקוט משנה זהירות בתחומים רבים על מנת להביא לכך תפילה להצלחה תהיה רק רעיון רחוק, ולא תצטרכו להשתמש בה על מנת להרחיק מזיקים או עין הרע מכם או מבני ביתכם החשובים לכם.
על מנת להרחיק מזיקים מבית אפשר כמו בעת תפילה לזיווג לפנות אל איש מקצוע בתחום על מנת שיברך אתכם ואפילו ייעץ לכם באילו פעולות ניתן לנקוט על מנת להרחיק מהבית את אותם מזיקים.
אך לא חייב להתאמץ יותר מידיי כי אפשר לשאול אסטרולוגים בטלפון על כל נושא קשור למיסטיקה שלא הצלחתם למצוא תשובה.
כיום ישנם מוצרי נוי רבים שמצד אחד מוסיפים מימד חדש לנראות של הבית שלכם – ומצד שני כמו כל קמע מביאים סגולה נגד עין הרע ומונעים מכם את הצורך לשבור את הראש על מנת להרחיק את אותם מזיקים מקרבתכם. כמובן שאין שום הוכחה מדעית כי אותם ברכות הקשורות אל ברכת הבית יעשו את העבודה כמצופה, אך ברוב המקרים טיהור הבית הן בדרך מעשית והן בדרך של קמעות אתם תקבלו בדיוק מה שאתם צריכים מבלי להתאמץ או להיכנס לחששות מיותרים.


מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 821 views

דרג/י עמוד הזה: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


Loading…